Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас провів нараду щодо відзначення у районі Дня захисника України. Обговорювалися організаційні питання проведення основного дійства, яке відбудеться в п’ятницю, 11 жовтня о 15.00 год в районному народному домі. На свято запрошуються ветерани національно-визвольної боротьби, учасники АТО/ООС, волонтери, мешканці Дрогобиччини. Окрім офіційних привітань, нагороджень та концертної програми буде організовано куліш, яким частуватимуть присутніх на святі.
Володимир Ханас також звернув увагу на те, що 13-14 жовтня урочисті заходи мають пройти у всіх населених пунктах району, особливо там, де є історичні пам'ятні місця, поховання борців за волю та незалежність України.













