» Інформація » Голова райдержадміністрації доручив оновити державну символіку на території району

Голова райдержадміністрації доручив оновити державну символіку на території району

Автор: admin2 от 1-08-2016, 16:09
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації доручив оновити державну символіку на території районуСьогодні під час оперативної наради в райдержадміністрації йшлося про підготовку до 25-ї річниці незалежності України та до Дня Державного Прапора. В цьому контексті серед першочергових завдань було впорядкування населених пунктів, пам'ятників та пам'ятних знаків, присвячених боротьбі українського народу за свою державність. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко дав доручення сільським, селищним головам, керівникам підприємств, установ та організацій напередодні найбільшого державного свята звернути увагу на стан державної символіки, розміщеної на адміністративних будівлях та на території населених пунктів, загалом, оновити її, де це необхідно,тим самим виявивши повагу до символів нашої України. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua