Сьогодні під час оперативної наради в райдержадміністрації йшлося про підготовку до 25-ї річниці незалежності України та до Дня Державного Прапора. В цьому контексті серед першочергових завдань було впорядкування населених пунктів, пам'ятників та пам'ятних знаків, присвячених боротьбі українського народу за свою державність. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко дав доручення сільським, селищним головам, керівникам підприємств, установ та організацій напередодні найбільшого державного свята звернути увагу на стан державної символіки, розміщеної на адміністративних будівлях та на території населених пунктів, загалом, оновити її, де це необхідно,тим самим виявивши повагу до символів нашої України.













