» Інформація » Понад 1 млн гривень – на оздоровлення та відпочинок дітей-пільговиків

Понад 1 млн гривень – на оздоровлення та відпочинок дітей-пільговиків

Автор: admin2 от 27-09-2017, 13:45
 (голосів: 0)

Понад 1 млн гривень – на оздоровлення та відпочинок дітей-пільговиківПеріод літньої оздоровчої кампанії завершено. На цей час області завершуються розрахунки із позаміськими оздоровчими закладами, де впродовж літа мали змогу відпочити  та оздоровитися понад 3 тисячі дітей пільгових категорій.

З обласного бюджету на зазначену мету департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА виділили 1,1 млн гривень.

Про це повідомили у департамені фінансів Львівської ОДА. 

Загалом на проведення оздоровчої кампанії у 2017 році з обласного бюджету скерували 9,5 млн гривень із передбачених на рік  9,6 млн гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua