» Інформація » Впродовж минулого тижня з обласного бюджету профінансували 146,6 млн гривень

Впродовж минулого тижня з обласного бюджету профінансували 146,6 млн гривень

Автор: admin1 от 25-03-2019, 12:42
 (голосів: 0)

Впродовж минулого тижня з обласного бюджету профінансували 146,6 млн гривеньЯк повідомили у департаменті фінансів Львівської обласної державної адміністрації, упродовж минулого тижня з обласного бюджету профінансували 146,6 млн гривень.

55,6 млн грн спрямували на розвиток сільської медини, 4,1 млн грн - на ремонт та утримання автомобільних доріг області, 2,8 млн грн – вивезення побутових відходів з м. Львова.

Решта коштів у сумі 84,1 млн грн - виділені на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі з виплати заробітної плати, енергоносіїв, інших соціальних виплат і видатків.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua