В середу, 11 жовтня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету по відзначенню 75-ї річниці створення Української повстанської армії та Дня захисника України. Йшлося про організацію урочистих заходів з нагоди цього свята, зокрема академії та святкового концерту, що відбудеться в районному народному домі.
Значна увага на засіданні було приділено головній події – освячення Меморіального комплексу пам’яті героїв, які поклали своє життя за волю України в селі Довге Гірське. Нагадаємо, що 14 жовтня о 10 годині в церкві Преображення відбудеться Архієрейська служба, а о 12 годині на горі Небесної Сотні пройде Хресна дорога з посвятою на 12 стації Меморіального комплексу. Принагідно хочемо відзначити, що бажаючі можуть поїхати автобусами, які будуть відправлятися спочатку від церкви Святої Трійці о 8 годині, а потім о 8 годині 10 хвилин від Дрогобицької райдержадміністрації.













