» Інформація » Володимир Шутко з робочим візитом відвідав Болехівці

Володимир Шутко з робочим візитом відвідав Болехівці

Автор: admin1 от 18-10-2017, 11:42
 (голосів: 0)

Володимир Шутко з робочим візитом відвідав БолехівціВчора, 17 жовтня, голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів зустріч з мешканцями села Болехівці. Зустріч проходила в приміщенні народного дому.

Керівник району інформував про ті проблеми, які стоять перед районом та шляхи їх вирішення. Сільський голова Ірина Кіс та присутні в залі мешканці села піднімали ті питання, які їх найбільше хвилювали.

В першу чергу це продовження ремонту дороги загального користування, яка знаходиться на балансі райавтодору, добудову школи, ремонт приміщення ветлікарні, відкриття дитячого садочку, збільшення потужності трансформаторів на лінії електропередач по вулицях Сонячній та Незалежності. Участь у зустрічі також взяв керівник відділу освіти райдержадміністрації Іван Стецко.

Володимир Шутко з робочим візитом відвідав Болехівці

Володимир Шутко з робочим візитом відвідав Болехівці

Володимир Шутко з робочим візитом відвідав Болехівці

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua