» Інформація » Відбулася презентація проекту Стратегії розвитку гірських територій

Відбулася презентація проекту Стратегії розвитку гірських територій

Автор: admin2 от 15-11-2017, 17:14
 (голосів: 0)

Відбулася презентація проекту Стратегії розвитку гірських територійПрезентацію проекту Стратегії розвитку гірських територій Львівської області на 2018-2022 роки провела начальник відділу стратегічного планування Департаменту економічної політики облдержадміністрації Надія Бажанська.

В презентації взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, депутат обласної ради Ольга Грицик, депутати районної ради, сільські, селищні голови гірської зони району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості.

Учасники обговорення висловили чимало пропозицій та зауважень щодо запропонованого проекту. Так, голова райдержадміністрації Володимир Шутко наголосив, що важливою передумовою розвитку гірських сіл є ремонт доріг, які на даний час перебувають в критичному стані.Відбулася презентація проекту Стратегії розвитку гірських територій Надія Бажанська зазначила, що це — лише проект, який буде допрацьований та доповнений після обговорення.

За підсумками презентації відділ економічного розвитку, інвестицій та торгівлі райдержадміністрації підготував листа на керівництво області з пропозиціями та зауваженнями, які сьогодні були озвучені.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua