Очільник району розповів журналістам Йосипу Фиштику та Ларисі Геряк про проблемні питання життєдіяльності району, які йому доводиться вирішувати щоденно в он-лайн режимі, а також про проблеми, які його як керівника, найбільше турбують та викликають незадоволення у мешканців.
Володимир Шутко повідомив журналістам про проблемну ситуацію в Райавтодорі, що змушує залучати до зимового прибирання доріг додаткові ресурси. Ще одне проблемне питання, яке спричиняє найбільше скарг громадян— робота громадського транспорту, яка має декілька аспектів. Це — і неналежна якість обслуговування пасажирів, і підвищення тарифів на перевезення тощо.
Голова райдержадміністрації також відзначив служби та окремих сільських голів, налаштованих на співпрацю та порозуміння, які не перекладають свої безпосередні обов'язки на плечі голови райдержадміністрації. У таких випадках спільними зусиллями легше вирішуються проблеми населених пунктів. Так, останнім часом налагодилася співпраця з Дрогобицьким та Бориславським РЕМами, які намагаються оперативно вирішувати проблеми з електропостачанням населених пунктів.













