Вчора перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів нараду стосовно організації пасажирських перевезень в районі. У нараді взяли участь перевізники, керівник автостанції №2 м. Дрогобич Микола Шніцер.
За підсумками наради В. Скоропад підписав протокольне доручення, відповідно до якого перевізникам доручено:
- провести обговорення та погодити вартість проїзду з виконавчими органами сільських, селищних і міських рад щодо тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту;
- надати обґрунтоване пояснення виконавчим органам сільських, селищних рад та Дрогобицькій райдержадміністрації причин позачергового підняття вартості проїзду;
- забезпечити на автобусних маршрутах перевезення пасажирів відповідно до погоджених паспортів маршрутів та схеми руху;
- забезпечити належну культуру обслуговування пасажирів. Проводити інструктаж щодо правила перевезення пасажирів на автомобільному транспорті. Надавати транспортні послуги населенню в релігійні свята відповідно до умов договору (святковими днями вважаються дні, визначені законодавством);
- забезпечити перевезення пільгових категорій пасажирів відповідно до вимог чинного законодавства.
Обговорювалися також проблемні питання стосовно маршрутів №121 Дрогобич АС – Залужани, №142 Дрогобич АС – Раневичі, №111 Дрогобич АС – Винники, №165 Борислав АС - Дрогобич АС з виконанням окремих рейсів до СШ № 5, №170 Трускавець АС - Нагуєвичі - Винники ч/з Борислав, маршруті №101 Дрогобич АС – Майдан, №140 Дрогобич АС -Нижні Гаї – Бійничі.













