Вчора перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів нараду з питань здійснення в районі пасажирських перевезень.
За підсумками наради перевізникам доручено:
- провести обговорення та погодити вартість проїзду в громадському транспорті з виконавчими органами сільських, селищних і міських рад;
- надати обґрунтоване пояснення виконавчим органам сільських, селищних рад та Дрогобицькій райдержадміністрації позачергового підняття вартості проїзду та інформувати населення через засоби масової інформації;
- забезпечити перевезення пасажирів на автобусних маршрутах відповідно до погоджених паспортів маршрутів та схеми руху;
- забезпечити належну культуру обслуговування пасажирів. Проводити інструктаж щодо правил перевезення пасажирів на автомобільному транспорті. Надавати транспортні послуги населенню в релігійні свята відповідно до умов договору. (Святковими днями вважаються дні, визначені законодавством). Забезпечити перевезення пільгових категорій пасажирів згідно з вимогами чинного законодавства.
Сектор інфраструктури та ЖКГ отримав завдання підготувати проект розпорядження про проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах: №139 Дрогобич АС – Верхні Гаї, №128 Дрогобич АС – Добрівляни, №121 Дрогобич АС – Залужани. 335 Дрогобич АС – Биків та №101 Дрогобич АС – Майдан по окремих об’єктах на даних маршрутах.
Обговорювалися також проблемні питання та шляхи їх вирішення щодо роботи громадського транспорту на маршрутах Дрогобич - Довге Гірське через Майдан, Дрогобич - Винники, Дрогобич - Новий Кропивник.













