У вівторок, 24 жовтня, в Дрогобицькій райдержадміністрації, під головуванням першого заступника голови РДА Віталія Скоропада та за участі заступника голови районної ради Володимира Стецівки, керівника апарату райдержадміністрації Руслана Щерби відбулася розширена нарада стосовно організації пасажирських перевезень в районі, зокрема обговорювалось питання щодо вартості проїзду на приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі Дрогобицького району.
Участь в нараді взяли керівники фірм перевізників, сільські голови, депутати районної ради. Після гарячої дискусії за результатами наради було дано доручення перевізникам до кінця сьогоднішнього робочого дня надати належним чином затверджені копії розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту та порівняльну таблицю вартості проїзду, до і після підняття тарифів, в розрізі приміських маршрутів загального користування. До кінця цього тижня провести обговорення та погодити вартість проїзду з виконавчими органами сільських, селищних і міських рад щодо тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту.
Забезпечити належну культуру обслуговування пасажирів. Проводити інструктаж по правилах перевезення пасажирів на автомобільному транспорті. Надавати транспортні послуги населенню в релігійні свята відповідно до умов договору. Святковими днями вважаються дні, визначені законодавством.













