» Інформація » На Дрогобиччині вшанували пам'ять Андрія Мельника

На Дрогобиччині вшанували пам'ять Андрія Мельника

Автор: admin2 от 11-12-2017, 11:46
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині вшанували пам'ять Андрія МельникаУ неділю, 10 грудня в с.Воля Якубова відбулося урочисте віче біля меморіалу полковника Андрія Мельника. У святковому заході з нагоди 127-х роковин народження видатного українця взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, ветерани національно-визвольної боротьби, українські військові — учасники АТО, священики о.Михайло Коліщак та о.Тарас Куспись, громадські діячі, мешканці села. Слово мали старший науковий працівник музею “Дрогобиччина” Марія Головкевич,  провідник Львівської обласної ОУН Олег Гринюк, керівник відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Олег Кіндратів та інші. Від Дрогобицької станиці ОУН-УПА представник КУН Тарас Метик вручив грамоту  активному досліднику життя, діяльності та героїчної боротьби Андрія Мельника Марії Головкевич.

У концерті на патріотичну тематику виступили гурт “Вишиванка”. Учасник АТО Максим Перев'язко, бард Ліля Кобільник та інші.

На Дрогобиччині вшанували пам'ять Андрія Мельника

На Дрогобиччині вшанували пам'ять Андрія Мельника

На Дрогобиччині вшанували пам'ять Андрія Мельника

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua