» Інформація » У с.Воля Якубова вшанували Українських Героїв

У с.Воля Якубова вшанували Українських Героїв

Автор: admin2 от 22-05-2017, 17:17
 (голосів: 0)

У с.Воля Якубова вшанували Українських ГероївУрочисте віче відбулося біля меморіалу полковника Андрія Мельника. У святковому заході з нагоди Свята Героїв взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, ветерани національно-визвольної боротьби, українські військові — учасники АТО, священики, волонтери, громадські діячі. Окрім представників влади слово мали активний дослідник життя, діяльності та героїчної боротьби Андрія Мельника, відома волонтерка, старший науковий працівник музею “Дрогобиччина” Марія Головкевич, секретар Дрогобицької станиці ОУН-УПА Анна Рудник, провідник Львівської обласної ОУН Олег Гринюк, керівник відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Олег Кіндратів та інші присутні.

Учасники віча поклали квіти та запалили лампадки біля Меморіалу Андрія Мельника. Патріотичні та духовні твори виконали студенти Дрогобицької духовної семінарії, місцеві школярі.

 

У с.Воля Якубова вшанували Українських Героїв

 

У с.Воля Якубова вшанували Українських Героїв

 

У с.Воля Якубова вшанували Українських Героїв

 

У с.Воля Якубова вшанували Українських Героїв

 

У с.Воля Якубова вшанували Українських Героїв

 

У с.Воля Якубова вшанували Українських Героїв

 

У с.Воля Якубова вшанували Українських Героїв



 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua