» Інформація » Гідротехнічні споруди області передадуть в комунальну власність органам місцевого самоврядування

Гідротехнічні споруди області передадуть в комунальну власність органам місцевого самоврядування

Автор: admin2 от 19-12-2017, 12:09
 (голосів: 0)

Гідротехнічні споруди області передадуть в комунальну власність органам місцевого самоврядуванняПро стан прийняття на баланс місцевих рад гідротехнічних споруд на території області повідомив в.о. начальника Львівського обласного управління водних ресурсів «Львівське облводресурсів» Орест Цюра.

Окрім того, у межах наради висловили пропозиції щодо активізації роботи місцевих рад у напрямку прийняття безхазяйних ГТС у комунальну власність територіальних громад або юридичних (фізичних) осіб та завершити її до кінця 2018 року.

За інформацією райдержадміністрацій та міст обласного значення, на Львівщині у комунальну власність  органам місцевого самоврядування передали 489 гідротехнічних споруд.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua