» Інформація » В Дрогобичі представили нового начальника міліції

В Дрогобичі представили нового начальника міліції

Автор: admin1 от 7-11-2013, 10:03
 (голосів: 0)

В Дрогобичі представили нового начальника міліціїВчора, 6 листопада, заступник начальника - начальник міліції громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області Сергій Маруняк представив нового начальника Дрогобицького МВ ГУ МВС України у Львівській області полковника міліції Андрія Біласа. Участь у представлені взяли міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський, голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, особовий склад дрогобицької міліції. У своїх виступах керівники міста та району подякували за роботу В Дрогобичі представили нового начальника міліціїпопередньому начальнику Василю Овчаренку та побажали Андрію Івановичу успіхів в роботі.

Зокрема, Степан Рудницький відзначив, що особлива увага Президентом України приділяється дотриманню законності та правопорядку в державі, посиленню боротьби з корупцією.

«Надіюсь, що співпраця між районною державною адміністрацією та правоохоронними органами буде продовжуватись і завдання, які стоять перед нами будуть успішно виконані», – підкреслив Степан Віталійович.

 

 

В Дрогобичі представили нового начальника міліції

 

 

 

В Дрогобичі представили нового начальника міліції

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua