Вчора, 6 листопада, заступник начальника - начальник міліції громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області Сергій Маруняк представив нового начальника Дрогобицького МВ ГУ МВС України у Львівській області полковника міліції Андрія Біласа. Участь у представлені взяли міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський, голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, особовий склад дрогобицької міліції. У своїх виступах керівники міста та району подякували за роботу
попередньому начальнику Василю Овчаренку та побажали Андрію Івановичу успіхів в роботі.
Зокрема, Степан Рудницький відзначив, що особлива увага Президентом України приділяється дотриманню законності та правопорядку в державі, посиленню боротьби з корупцією.
«Надіюсь, що співпраця між районною державною адміністрацією та правоохоронними органами буде продовжуватись і завдання, які стоять перед нами будуть успішно виконані», – підкреслив Степан Віталійович.













