» Список статей за 07.11.2013
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Шаховий турнір «Золото Карпат-2013» в Опаці

Автор: admin1 от 7-11-2013, 10:36

Шаховий турнір «Золото Карпат-2013» в Опаці9-10 листопада з нагоди 30-річчя Опаківської школи та пам’яті Данила Гвоздецького відбудеться спортивне свято «Золото Карпат – 2013», яке організовують відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації, районна організація ФСТ «Колос», районна спортивна школа «Явір», Опаківський НВК І-ІІІ ст. та шахово-шашковий клуб «Софія».

Початок змагань о 12 годині 9 листопада в селі Опака, вул. Шевченка, 240.

В Дрогобичі представили нового начальника міліції

Автор: admin1 от 7-11-2013, 10:03

В Дрогобичі представили нового начальника міліціїВчора, 6 листопада, заступник начальника - начальник міліції громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області Сергій Маруняк представив нового начальника Дрогобицького МВ ГУ МВС України у Львівській області полковника міліції Андрія Біласа. Участь у представлені взяли міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський, голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, особовий склад дрогобицької міліції. У своїх виступах керівники міста та району подякували за роботу попередньому начальнику Василю Овчаренку та побажали Андрію Івановичу успіхів в роботі. Зокрема, Степан Рудницький відзначив, що особлива увага Президентом України приділяється...