» Інформація » У Львівській ОДА узгодили співпрацю із Укртрансбезпекою

У Львівській ОДА узгодили співпрацю із Укртрансбезпекою

Автор: admin1 от 28-12-2017, 11:00
 (голосів: 0)

У Львівській ОДА узгодили співпрацю із УкртрансбезпекоюСьогодні, 28 грудня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із головою Державної служби України з безпеки на транспорті Михайлом Ноняком.
Під час робочої зустрічі сторони порушили питання роботи габаритно-вагового комплексу на території Львівської області та діяльності Укртрансбезпеки загалом. Сторони обмінялись думками з приводу реформ в країні та їхнього практичного застосування у транспортній сфері. Олег Синютка також відзначив актуальність роботи Укртрансбезпеки.
У Львівській ОДА узгодили співпрацю із Укртрансбезпекою«Державна служба України з безпеки на транспорті поставила собі високу планку у роботі. Однак важливим нюансом є постійне інформування людей про свою діяльність», - зауважив Олег Синютка.
Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, своєю чергою, акцентував на наявності хорошої співпраці із Львівською областю та ознайомив голову Львівської ОДА зі своїм баченням розв’язання транспортної проблеми на Львівщині.
«У Львові багато проблем з транспортною мережею та з автостанціями. Маршрути - застарілі, а сам транспорт вже нікуди не годиться. Наше завдання – возити людей безпечно та якісно. Тож потрібно виводити на маршрути великогабаритні автобуси та вносити іще низку змін, аби впорядкувати цю сферу», - зазначив Михайло Ноняк.
Окрім того, в межах зустрічі Михайло Ноняк поділився планами щодо роботи Укртрансбезпеки на 2018, зокрема впорядкування нормативно-правової бази, матеріально-технічного забезпечення та необхідності забезпечення зростання заробітної плати.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua