Біля пам’ятника українському провідникові у Дрогобичі відбулося урочисте віче за участю представників влади, мешканців міста і району, учасників національно-визвольної боротьби та війни на сході України.
Разом зі священиками о.Ігорем Цмоканичем та о.Любомиром Митником присутні помолилися за загиблих українських героїв усіх часів, за наших вояків, які вже п’ятий рік мужньо стоять в обороні України від агресора.
Учасники віча поклали квіти до пам’ятника Степанові Бандері. Слово мали Дрогобицький міський голова Тарас Кучма, перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, почесний голова Дрогобицької організації КУН Тарас Метик, почесна громадянка м.Дрогобич, опікунка сестер Степана Бандери Анна Рудник. Прозвучали патріотичні авторські поезії у виконанні місцевої молоді. Учасники віча спільно виконали Державний Гімн України та Гімн українських націоналістів.













