Вчора, 1 січня біля пам’ятника Степану Бандері в Дрогобичі відбулося урочисте віче з нагоди 111-х роковин його народження.
У віче взяли участь представники влади міста і району, учасники національно-визвольної боротьби та АТО/ООС, небайдужі громадяни, молодь.
Після спільної молитви учасники урочистостей поклали квіти до пам’ятника голові Проводу ОУН, Герою України Степану Бандері.
Від громади району слово про видатного сина України, борця за її незалежність та соборність мав перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.













