Під час робочої наради, яку сьогодні провів голова райдержадміністрації Володимир Шутко, йшлося про можливість розміщення підрозділу Національної гвардії України на території військової частини у м.Дрогобичі. У розмові взяли участь командир в/ч 3002 Західного оперативно-територіального об'єднання Нацгвардії, полковник Петро Шуляк, перший заступник Дрогобицького міського голови Ігор Герман, перший заступник Бориславського міського голови Ігор Кобилецький, керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, депутат обласної ради Василь Масний, заступник начальника Дрогобицького відділу поліції Андрій Журавчак.
За підсумками обговорення вирішено залучити підрозділ Національної гвардії України для профілактики злочинності та охорони громадського порядку в районі та містах Дрогобиччини. Також досягнуто домовленості спільними зусиллями органів влади регіону сприяти відновленню на постійній основі у Дрогобичі дислокації підрозділу Національної гвардії України у приміщеннях, які їй належать.













