» Інформація » Володимир Шутко зустрівся з нацгвардійцями, які прибули на допомогу місцевим правоохоронцям

Володимир Шутко зустрівся з нацгвардійцями, які прибули на допомогу місцевим правоохоронцям

Автор: admin2 от 18-08-2016, 17:39
 (голосів: 1)

Володимир Шутко зустрівся з нацгвардійцями, які прибули на допомогу місцевим правоохоронцямПід час нещодавньої розширеної наради, яку голова облдержадміністрації Олег Синютка проводив з керівництвом правоохоронних органів та активом Дрогобиччини, йшлося про недостатню укомплектованість місцевого штату поліції, про особливу складність регіону та погіршення криміногенної ситуації. За дорученням очільника області сьогодні на Дрогобиччину прибули понад 30 військовослужбовців Національної гвардії України. Нацгвардійці допомагатимуть місцевим правоохоронцям у плані антитерористичної безпеки та охорони громадського порядку. Вже від сьогодні вони розпочинають патрулювання території населених пунктів регіону.

Із загоном Національної гвардії зустрілися голова райдержадміністрації Володимир Шутко, Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський та його заступник Олексій Балицький, начальник Дрогобицького відділу поліції Мирон Карапата. Під час зустрічі обговорено та визначено основні завдання нацгвардійців у нашому регіоні. Завдяки сприянню ЗАТ “Трускавецькурорт” представники місцевої влади допомогли у розквартируванні військовослужбовців. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua