» Інформація » Голова райдержадміністрації провів зустріч з активом села Довге

Голова райдержадміністрації провів зустріч з активом села Довге

Автор: admin1 от 14-02-2018, 10:44
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації провів зустріч з активом села ДовгеУ вівторок, 13 лютого, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко зустрівся з депутатами сільської ради та активом села Довге. В обговоренні питань, які турбують мешканців цього населеного пункту взяв і депутат обласної ради Михайло Задорожний.

Так, присутні на зустрічі, що відбулася в приміщенні школи, піднімали питання пасажирських перевезень, а саме значне підняття вартості проїзду також йшлося про необхідність продовження ремонту дороги місцевого значення та реконструкцію початкової школи. До речі, сільською радою цього року на обласний конкурс поданий мікропроект щодо реконструкції цього навчального закладу.

Голова райдержадміністрації провів зустріч з активом села Довге

Голова райдержадміністрації провів зустріч з активом села Довге

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua