» Інформація » «Завдяки свідомій позиції мешканців Львівщини область зменшила споживання газу на 6 %»,- Олег Синютка

«Завдяки свідомій позиції мешканців Львівщини область зменшила споживання газу на 6 %»,- Олег Синютка

Автор: admin2 от 5-03-2018, 15:54
 (голосів: 0)

«Завдяки свідомій позиції мешканців Львівщини область зменшила споживання газу на 6 %»,- Олег СинюткаЗавдяки свідомій позиції і національній солідарності українців система газопостачання стабілізована, і з понеділка, 5 березня, усі навчальні заклади області працюють у звичайному режимі.

«Дякую усім мешканцям Львівщини, які підтримали ініціативу Президента України Петра Порошенка та Нафтогазу України щодо скорочення споживання газу. За добу 3 березня нам вдалось скоротити споживання природного газу на 0, 65 млн м3, тобто на 6% порівняно з 1 березня», – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Нагадаємо, комісія Львівської ОДА закликала мешканців області використовувати газ в економному режимі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua