17 листопада в райдержадміністрації відбулася розширена оперативна нарада, яку провів перший заступник голови РДА Степан Рудницький. Основне питання, яке розглядалося - відновлення з 16 листопада опалювального сезону в районі. У зв'язку з погіршенням погодних умов керівникам бюджетних установ та організацій доручено проводити щоденний моніторинг температурного режиму в приміщеннях. Особливо це стосується шкіл та лікарень. Йшлося про дотримання доведених лімітів газу для бюджетної сфери, про необхідність економного використання електроенергії для запобігання аварійним відключенням.
На нараді обговорювалися також фінансові питання. Наголошувалося що в цьому році поліпшилася ситуація з проходженням коштів через органи державного казначейства. Окрім захищених статей забезпечується фінансування й інших необхідних видатків. В бюджетній сфері району немає заборгованості з виплати заробітної плати та оплати енергоносіїв. У звичному режимі проходить фінансування пенсій.
Степан Рудницький традиційно звернув увагу керівників на надання допомоги сім'ям учасників АТО. Зокрема, видано низку доручень в плані виділення земельних ділянок, поліпшення побутових умов, інших першочергових потреб родинам загиблих військових.













