Голова райдержадміністрації Володимир Шутко сьогодні під час наради подякував всім, хто взяв участь в урочистостях на Верецькому перевалі, та висловив незадоволення ставленням державних службовців, інтелігенції району, до національно-патріотичних заходів, які організовуються на Дрогобиччині або на обласному рівні. Він наголосив, що ці люди мають бути прикладом для інших співгромадян, для молоді. “Якщо комусь не подобаються такі вимоги, може звільнитися і шукати себе на іншій роботі,” - сказав Володимир Шутко. Тому, якщо така інертність бути тривати і надалі, голова райдержадміністрації обіцяє застосовувати жорсткі засоби впливу. Цю позицію підтримав і голова районної ради Михайло Сікора.













