» Інформація » "Державні службовці мають бути прикладом для оточуючих," - Володимир Шутко

"Державні службовці мають бути прикладом для оточуючих," - Володимир Шутко

Автор: admin2 от 19-03-2018, 15:52
 (голосів: 0)

"Державні службовці мають бути прикладом для оточуючих," - Володимир ШуткоГолова райдержадміністрації Володимир Шутко сьогодні під час наради подякував всім, хто взяв участь в урочистостях на Верецькому перевалі, та висловив незадоволення ставленням державних службовців, інтелігенції району, до національно-патріотичних заходів, які організовуються на Дрогобиччині або на обласному рівні. Він наголосив, що ці люди мають бути прикладом для інших співгромадян, для молоді. “Якщо комусь не подобаються такі вимоги, може звільнитися і шукати себе на іншій роботі,” - сказав Володимир Шутко. Тому, якщо така інертність бути тривати і надалі, голова райдержадміністрації обіцяє застосовувати жорсткі засоби впливу. Цю позицію підтримав і голова районної ради Михайло Сікора.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua