» Інформація » "Позитивних змін в державі не бачить лише той, хто не хоче їх бачити,"- Володимир Шутко

"Позитивних змін в державі не бачить лише той, хто не хоче їх бачити,"- Володимир Шутко

Автор: admin2 от 28-11-2016, 17:30
 (голосів: 0)

"Позитивних змін в державі не бачить лише той, хто не хоче їх бачити,"- Володимир ШуткоСьогодні на нараді з активом району голова райдержадміністрації Володимир Шутко вкотре подякував всім, хто долучився нещодавно до розчистки від снігу доріг району. Він також нагадав сільським, селищним головам, керівникам, що зима тільки починається, і потрібно бути готовими при будь-яких обставинах забезпечити належну життєдіяльність району. Окремі завдання прозвучали на адресу Райавтодору, лісових господарств, управління водгоспу. Голова райдержадміністрації наголосив, що ніхто з керівників не повинен чекати на вказівки, доручення та допомогу зверху, а належно виконувати свої обов'язки та виявляти більше ініціативи.

Звертаючись до учасників наради, Володимир Шутко також зазначив, що в державі відбуваються очевидні позитивні зміни, і або сліпий, або той, хто не хоче бачити, їх не помічає. Варто лише проаналізувати скільки доріг тільки на Дрогобиччині відремонтовано за останній рік. “Коли за всі попередні роки в нашому регіоні востаннє ремонтувалися дороги?!” - поставив риторичне запитання голова райдержадміністрації. І такі зміни відбуваються і в інших сферах. “Поступово держава стане на ноги, - висловив впевненість Володимир Шутко і додав,- Але для цього має бути спільне бажання щось зробити корисного. Жодна людина, чи навіть цілий уряд сам нічого не зробить. Потрібна зворотня реакція від суспільства, запит на рух вперед, на підтримку цих змін.”

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua