» Інформація » Територію сміттєсортувальної дільниці біля Рихтич обстежила комісія

Територію сміттєсортувальної дільниці біля Рихтич обстежила комісія

Автор: admin2 от 4-04-2018, 17:33

Територію сміттєсортувальної дільниці біля Рихтич обстежила комісіяЯк уже повідомлялося, розпорядженням голови райдержадміністрації Володимира Шутка було створено комісію з розгляду питання розміщення та функціонування сміттєсортувальної дільниці Дрогобицького КП “Комбінат міського господарства” на території Рихтицької сільської ради за межами населеного пункту. Очолює комісію заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. До її складу входять Рихтицький сільський голова Олег Борис, голова постійної комісії районної ради з питань охорони довкілля і природних ресурсів Михайло Гук, представники правоохоронних органів, управління Держгеокадастру, відділу ДУ “Львівський обласний лабораторний центр”, Управління Держпродспоживслужби, Державної екологічної інспекції та інші.

Сьогодні комісія провела обстеження території біля Рихтич, де розташована згадана дільниця. Участь в обстеженні взяли також депутати районної ради. Представники КМГ не прибули.

Члени комісії оглянули територію, поспілкувалися із рихтицькими активістами, які продовжують блокувати в'їзд для сміттєвозів.

За підсумками огляду голова комісії Іван Мізерник, зокрема, визнав очевидним той факт, що на прилеглій території так званої сміттєсортувальної дільниці Дрогобицького КП “Комбінат міського господарства” утворене стихійне сміттєзвалище орієнтовною площею понад 0,5 га.

Жителі Рихтич повідомили членів комісії, що є запевнення від влади міста, що сміття з-під Рихтич буде вивезене до 1 травня.

Результати обстеження зафіксовані на фото. За підсумками огляду члени комісії нададуть свої висновки щодо стану довкілля та водойми, яка знаходиться поблизу, пропозиції та рекомендації.

Територію сміттєсортувальної дільниці біля Рихтич обстежила комісія