» Інформація » Жителі Рихтич протестують проти несанкціонованого сміттєзвалища поблизу їхнього села

Жителі Рихтич протестують проти несанкціонованого сміттєзвалища поблизу їхнього села

Автор: admin2 от 26-03-2018, 15:57
 (голосів: 0)

Жителі Рихтич протестують проти несанкціонованого сміттєзвалища поблизу їхнього селаСьогодні на зустріч з головою райдержадміністрації Володимиром Шутком прийшли представники громади с.Рихтичі на чолі з сільським головою Олегом Борисом. В розмові також взяли участь депутат обласної ради Ольга Грицик та депутати районної ради Володимир Якимів і Михайло Головацький.

Жителі обурені діяльністю на території сільської ради за межами населеного пункту так званої сміттєсортувальної станції м.Дрогобич. Сільський голова Олег Борис повідомив, що діяльність цієї сортувальної станції не узаконена, документів на земельну ділянку власники будівель, які там знаходяться, не мають.

Жителі села розповіли, що протягом кількох місяців на території колишньої “Сільгоспхімії” накопичується щораз більше сміття, також там з невідомих причин оселилися циганські сім'ї з малими дітьми. Стурбовані такими санітарно та екологічно небезпечними факторами, рихтичани заблокували заїзд автомобілів на територію.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко наголосив, що з боку райдержадміністрації також не було жодних погоджень такої діяльності. Очільник району повідомив, що райдержадміністрація звернулася в правоохоронні органи та природоохоронні служби для відповідного реагування.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua