» Інформація » У Львівській ОДА відбулось чергове засідання щодо карстового обвалу поблизу Стебника

У Львівській ОДА відбулось чергове засідання щодо карстового обвалу поблизу Стебника

Автор: admin1 от 13-04-2018, 09:39
 (голосів: 0)

У Львівській ОДА відбулось чергове засідання щодо карстового обвалу поблизу СтебникаВчора, 12 квітня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ірини Гримак відбулася нарада щодо карстового обвалу внаслідок діяльності ПАТ "Стебницьке гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал".
Участь у нараді взяв представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Шастун.
Відтак, присутні порушили питання визначення термінів підготовки пакету документів з метою виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для перенесення об’єктів інфраструктури за межі гірничого відводу ПАТ "ГХП Стебницький "Полімінерал" для подачі в Кабінет Міністрів України.
За підсумками наради кінцевий термін підготовки та подачі вищевказаних документацій визначено - травень 2018 року.

У Львівській ОДА відбулось чергове засідання щодо карстового обвалу поблизу Стебника

У Львівській ОДА відбулось чергове засідання щодо карстового обвалу поблизу Стебника

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua