27 листопада голова райдержадміністрації Михайло Винницький з робочим візитом побував у Дрогобицькій об'єднаній податковій інспекції. Очільник району ознайомився з роботою ОДПІ, спрямованою на спрощення та осучаснення надання послуг фізичним та юридичним особам.
Під час зустрічі йшлося, зокрема, про діяльність Центру обслуговування платників податків. Як повідомив керівник податкової інспекції Євген Турчин, проведене повне оновлення та переформатування діяльності Центру та його приміщення з метою поліпшення рівня обслуговування та створення комфортніших умов для платників податків. З цокольного приміщення зали переміщено на перший поверх, збільшено чисельність працівників Центру.
З часом, повідомив керівник ОДПІ, робота сервісного центру буде переорієнтуватися на якісне надання усього комплексу адміністративних послуг.
Приклад Дрогобицьких податківців є показовим і таким, що відповідає вимогам часу, - сказав голова райдержадміністрації Михайло Винницький. - Адже створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу є одним з пріоритетних напрямків програми «Україна для людей», яка реалізується під егідою Президента України.













