» Інформація » Сьогодні на Дрогобиччині працює робоча група з проектування об'їзної дороги на Трускавець

Автор: admin2 от 19-04-2018, 14:30

Сьогодні на Дрогобиччині працює робоча група з проектування об'їзної дороги на ТрускавецьСьогодні у районі працюють проектанти об'їзної дороги, яку прокладатимуть у зв'язку з карстовими проваллями та небезпекою обвалу ділянки автодороги Дрогобич-Трускавець.

У першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулася робоча нарада за участю представників Служби автомобільних доріг області, проектної фірми ТІП “Сінк плюс” з Києва, Модрицького сільського голови Мирона Флюнта, керівників СГХП “Полімінерал”, Дрогобицького та Бориславського РЕМів, газового управління, місцевого підрозділу Укртелекому, Дрогобицького водоканалу, управління Держгеокадастру та інших.

Представники Служби автомобільних доріг представили карту-схему території, через яку пролягатиме нова дорога. Відбулося узгодження деталей, обговорення та погодження карти присутніми керівниками.

Згодом учасники наради виїхали на місце майбутнього будівництва дороги.

За підсумками роботи відбудеться нанесення на детальний план існуючих мереж та комунікацій. Також, сьогодні на сесію Модрицької сільської ради виноситься погодження земельних питань, пов'язаних з будівництвом дороги.

Як зазначили представники Служби автомобільних доріг, всі документальні роботи будуть завершені в найкоротші терміни для того, щоб якнайшвидше розпочати будівельні роботи.