Нещодавно школярі 3-4 класів Сторонянської СЗШ І-ІІ ст. побували на екскурсії у с.Шегині на міні-пекарні "Еко Татко".
Учні взяли участь у майстер-класі та успішно пройшли навчання з випічки справжнього живого хліба з висівками, замішаного на сироватці, спеченого у глиняній печі на дровах.
Таким чином діти дізналися, звідки береться хліб, навчилися місити тісто. Вони також зуміли самостійно напалити дров'яну піч та спекти хліб.
Після успішної праці хлопці та дівчата поласували козацьким кулішем, печеною картоплею з салом, чаєм із запашних трав.
Кожен школяр отримав іменний хліб із сертифікатом, який засвідчує факт самостійної випічки цього хліба.
Також діти побували на кордоні України з Польщею.
Діти були сповнені вражень та позитивних емоцій від екскурсії.
Організатори екскурсії - вчителі Катерина Чіпак і Галина Пушкар.













