» Інформація » Школярі зі Сторони відвідали еко-пекарню

Школярі зі Сторони відвідали еко-пекарню

Автор: admin2 от 25-04-2018, 12:40
 (голосів: 0)

Школярі зі Сторони відвідали еко-пекарнюНещодавно школярі 3-4 класів Сторонянської СЗШ І-ІІ ст. побували на екскурсії у с.Шегині на міні-пекарні "Еко Татко".

Учні взяли участь у майстер-класі та успішно пройшли навчання з випічки справжнього живого хліба з висівками, замішаного на сироватці, спеченого у глиняній печі на дровах.

Таким чином діти дізналися, звідки береться хліб, навчилися місити тісто. Вони також зуміли самостійно напалити дров'яну піч та спекти хліб.

Після успішної праці хлопці та дівчата поласували козацьким кулішем, печеною картоплею з салом, чаєм із запашних трав.

Кожен школяр отримав іменний хліб із сертифікатом, який засвідчує факт самостійної випічки цього хліба.

Також діти побували на кордоні України з Польщею.

Діти були сповнені вражень та позитивних емоцій від екскурсії.

Організатори екскурсії - вчителі Катерина Чіпак і Галина Пушкар.

 

 

Школярі зі Сторони відвідали еко-пекарню

 

Школярі зі Сторони відвідали еко-пекарню

 

Школярі зі Сторони відвідали еко-пекарню

 

Школярі зі Сторони відвідали еко-пекарню

 

Школярі зі Сторони відвідали еко-пекарню

 

Школярі зі Сторони відвідали еко-пекарню

 

Школярі зі Сторони відвідали еко-пекарню



 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua