Поминальною молитвою за загиблими героями, яку відправив священик-капелан о. Михайло Коліщак розпочалися урочистості з нагоди Дня Героїв, що відбулися вчора, 23 травня, в Дрогобицькому районному народному домі. В залі зібрались воїни АТО, учасники визвольних змагань, члени Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА, керівники Дрогобицького району та міста, щоб вшанувати тих, хто захищає нашу державу від російського агресора на сході країни.
«Рішення про відзначення 23 травня Дня Героїв було прийняте у 1941 році на Другому Великому Зборі Організації Українських Націоналістів. В цей день ми віддаємо шану людям, які присвятили своє життя боротьбі за свободу і державність українського народу. Цей день є уособленням нашої волі до перемоги, нездоланності нашої нації від княжої доби до нинішнього часу українсько-російської війни. У тривалій і запеклій боротьбі з різними загарбниками українці викристалізовувалися, як мужні і відважні воїни, які завжди готові стати на захист своєї Вітчизни. Бажаю Вам, дорогі нашої захисники, щоб у вас завжди був надійний тил. Щоб ваша мужність завжди опиралася на любов ваших рідних і на шану суспільства», - звернувся до присутніх перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад.
Також вітання прозвучали від голови районної ради Михайла Сікори, керівника апарату Дрогобицької РДА, бійця добровольчого батальйону Руслана Щерби, міського голови Дрогобича Тараса Кучми та інших.
Виступ, молодих талантів та відомих виконавців викликав позитивні емоції у присутніх на святі.













