» Інформація » «Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

Автор: admin1 от 20-05-2017, 20:48
 (голосів: 0)

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в ДрогобичіТакими словами розпочав свій виступ священик-капелан, секретар Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ КП отець Андрій Безушко на урочистостях з нагоди  Дня Героїв, що відзначається 23 травня. Напередодні цього свята, сьогодні, 20 травня, в Дрогобицькому районному народному домі зібрались воїни АТО, керівники Дрогобицького району та міста, щоб вшанувати тих, хто захищає нашу державу від російського агресора на сході країни. «Так, ви воювали не за нагороди, ви воювали за те, щоб ми могли жити і працювати на благо нашої держави, тому Вам честь і шана», - звернувся до присутніх голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко.

Також вітання прозвучали від Єпископа-помічника Стрийський УГКЦ, владики Богдана Манишина, отця-капелана Тараса Куспися, заступника голови районної ради Володимира Стецівки, міського голови Дрогобича Тараса Кучми, керівника апарату Дрогобицької РДА, Руслана Щерби та інших.

Імпровізований концерт, на який за покликом душі прийшли, як аматори, так і відомі виконавці викликав масу позитивних емоцій у присутніх на святі. Бійці АТО, їх родини почули пісні у виконанні учениці музичної школи Юлії Губицької, викладача цієї школи Оксани Роман,  вокаліста, лідер рок-гурту «Мері» Віктора Винника, відомого барда Лілії Кобільник. А завершив виступ військовий духовий оркестр.

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

«Свято з присмаком гіркоти» - день Героїв в Дрогобичі

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua