Сьогодні, 20 листопада, відбулася нарада з сільськими та селищними головами, яку провів заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас. Було розглянуто економічні, соціальні та організаційні питання, з яких доповідали начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля, начальник фінансового управління Віталій Перхун, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Ярослава Ковтик та начальник управління Держказначейства Оксана Куцик.
Сільські, селищні голови отримали доручення взяти під особистий контроль проведення в населених пунктах заходів до Дня пам'яті жертв Голодомору та Дня Гідності та Свободи.
За підсумками наради сільським, селищним головам рекомендовано скерувати в районний бюджет субвенцію за рахунок вільних залишків місцевих бюджетів для надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС, які проживають на їхніх територіях.
Також учасники наради отримали роз'яснення та рекомендації стосовно участі в конкурсі проектів, які фінансуватимуться за кошти ДФРР, та в обласному конкурсі мікропроектів.
На нараді йшлося про обов'язкове підключення всіх сільських, селищних рад до системи «Клієнт казначейства — Казначейство».













