» Інформація » Сьогодні у райдержадміністрації розпочинаються робочі зустрічі із сільськими, селищними головами

Сьогодні у райдержадміністрації розпочинаються робочі зустрічі із сільськими, селищними головами

Автор: admin2 от 18-06-2018, 10:58
 (голосів: 0)

Сьогодні у райдержадміністрації розпочинаються робочі зустрічі із сільськими, селищними головамиНа оперативній нараді під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталій Скоропада йшлося про вирішення у районі питання монетизації пільг на пасажирські перевезення. Як уже повідомлялося, сесія районної ради прийняла рішення про відшкодування перевізникам затрат за пільгові перевезення та рекомендувала сільським, селищним радам долучитися до цього процесу. Сьогодні керівництво райдержадміністрації розпочинає зустрічі із сільськими, селищними головами, під час яких йтиметься і про забезпечення пільгового проїзду в громадському транспорті.

На нараді йшлося також про реалізацію проекту “Рука допомоги”, про стан укладання мешканцями договорів з лікарями, про забезпечення житлом дітей-сиріт тощо.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua