На оперативній нараді під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталій Скоропада йшлося про вирішення у районі питання монетизації пільг на пасажирські перевезення. Як уже повідомлялося, сесія районної ради прийняла рішення про відшкодування перевізникам затрат за пільгові перевезення та рекомендувала сільським, селищним радам долучитися до цього процесу. Сьогодні керівництво райдержадміністрації розпочинає зустрічі із сільськими, селищними головами, під час яких йтиметься і про забезпечення пільгового проїзду в громадському транспорті.
На нараді йшлося також про реалізацію проекту “Рука допомоги”, про стан укладання мешканцями договорів з лікарями, про забезпечення житлом дітей-сиріт тощо.













