» Інформація » У Холмі делегація з Львівщини вшанувала пам'ять загиблих українців

У Холмі делегація з Львівщини вшанувала пам'ять загиблих українців

Автор: admin2 от 5-06-2018, 10:48
 (голосів: 0)

У Холмі делегація з Львівщини вшанувала пам'ять загиблих українців2 та 3 червня делегація товариства "Холмщина" відвідали м. Холм.

Учасники відвідали Собор Різдва Пресвятої Богородиці та православний цвинтар, де запалили лампадки і помолились на могилі прем'єр-міністра УНР  Пилипа Пилипчука. 

Опісля традиційно поклали квіти біля будинку, де народився Михайло Грушевський

Також делегація відвідала церковне свято собору святих Холмських і Підляських мучеників ХХ століття у церкві св. Апостола Іоанна Богослова, а також  село Верховини,  де 6 червня 1945 року закатували 194 українців – мешканців цього села. 

Зазначимо, поїздку організували за сприяння Львівської ОДА. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua