» Інформація » Тривають зустрічі керівництва райдержадміністрації з мешканцями сіл

Тривають зустрічі керівництва райдержадміністрації з мешканцями сіл

Автор: admin2 от 14-06-2018, 17:04

Тривають зустрічі керівництва райдержадміністрації з мешканцями сілВчора, 13 червня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад відвідав с.Верхній Дорожів. Під час зустрічі з громадою відбулося обговорення найважливіших для села тем. Йшлося про необхідність спорудження пішохідного моста через р.Бистриця до хутора Мельники Долішні. Говорилося про проблему з водопостачанням бюджетних установ, яка виникла через відімкнення енергетиками лічильника обліку електроенергії. Серед важливих проблем — потреба в ремонті фасаду місцевої школи та підлоги народного дому, у придбанні обладнання для лікарської амбулаторії. Учасники зустрічі також висловлювали побажання щодо зміни графіку руху автобуса Дрогобич-Дорожів.

В зустрічі взяли участь Дорожівський сільський голова Богдан Дмитрів, представники ДРТМО та відділу освіти РДА.