» Інформація » Військових лікарів привітали із професійним святом

Військових лікарів привітали із професійним святом

Автор: admin2 от 15-06-2018, 12:57

Військових лікарів привітали із професійним святомЗ нагоди Дня медичного працівника, що традиційно відзначають в Україні у третю неділю червня, військових медиків Військово-медичного клінічного центру Західного регіону привітали із професійним святом.

В урочистостях взяв участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Тисячі людей розраховують на вас. Ваша людяність та професійність наближає нас до перемоги. Переконаний, що нашою щоденною працею та спільною вірою наш прапор замайорить над Луганськом, Донецьком, Севастополем. Нехай ваша праця сторицею повернеться до вас добром, здоров'ям і різними гараздами», - зазначив Олег Синютка.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника нагородили Почесною грамотою облдержадміністрації трьох військових медиків.