» Інформація » У Львівській ОДА відбулося засідання робочої групи щодо виділення землі

У Львівській ОДА відбулося засідання робочої групи щодо виділення землі

Автор: admin2 от 21-06-2018, 09:15
 (голосів: 0)

У Львівській ОДА відбулося засідання робочої групи щодо виділення земліСьогодні, 20 червня відбулось засідання робочої групи щодо виділення землі у Пустомитівському районі.

Робоча група на чолі із першим заступником голови Львівської ОДА Ростиславом Замлинським вивчила документи, які були надані у Львівську обласну державну адміністрацію щодо виділення земельних ділянок. Аби отримати додаткову інформацію робоча група надішле запити до відповідних установ.

 Відтак, робоча група вирішила продовжити роботу на тиждень і виїхати безпосередньо на огляд земельних ділянок, пропонованих для виділення .

"Для остаточного прийняття рішення комісія повинна опрацювати додаткову інформацію та оглянути пропоновану до виділення земельних ділянок територію", - прокоментував Ростислав Замлинський.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua