Сьогодні, 18 квітня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Марти Шовген.
У ході діалогу увагу присутніх було звернено на завданнях, які стоять перед органами влади району, аби в повному обсязі легалізувати робочі місця на підприємствах Дрогобицького району, збільшити розмір заробітної плати та надходження до бюджету.
Заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності. За результатами засідання зобов’язано СПД забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру та вирішено провести в районі виїзне засідання робочої групи.













