Сьогодні, 6 липня, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад зустрівся з групою активістів з Підбужа та Сторони, на якій обговорили проблемні питання селища. Основне, на що зверталася увага – це стан доріг. Як пояснив Віталій Скоропад, вже проведений тендер з ремонту дороги Борислав-Самбір, відомий переможець, виконавець робіт ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» приступить до виконання робіт відразу після запланованих на дорозі Дрогобич-Самбір. Ремонт буде проводитися за рахунок коштів, що надійдуть після перевиконання митних надходжень. Щодо ділянки дороги Лішня-Нагуєвичі, то в липні-серпні буде проведено поточний ремонт, який виконає філія «Дрогобицький райавтодор».
Також на зустрічі обговорювалися питання створення або розширення й діяльності комунального господарства, яке на взаємовигідних умовах могло би надавати послуги, як для Підбужа, так і для навколишніх сіл, розвиток інвестиційної привабливості регіону, сортування сміття, використання екологічних коштів, перевезення пільгових категорій та інше.
Мешканці Підбужа цікавилися питанням реконструкції селищної каналізації, на що перший заступник голови райдержадміністрації повідомив, що виділені кошти в сумі 985 тис. грн. і будуть направлені на рахунок селищної ради, яка і буде проводити тендер.
Як зауважив Віталій Скоропад, такі зустрічі та відверті розмови є добрим знаком, адже громади небайдужі і спільними зусиллями можна знайти вирішення багатьох проблемних питань.













