Під час зустрічі першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада з мешканцями населених пунктів Підбузької селищної ради однією з основних тем обговорення була децентралізація. Підбужани переконані, що Підбузька ОТГ має перспективи, і сподіваються, що сусідні села все ж таки підтримають їхню ініціативу.
В контексті реформ у державі йшлося також про монетизацію пільг, про підписання декларацій з лікарями, реалізацію урядової програми “Доступні ліки”. Віталій Скоропад також роз'яснив жителям, наскільки важливою є детінізація зайнятості і легалізація заробітної плати.
Окрім загальних питань, на зустрічі йшлося також про поточні проблеми громади. Учасники зустрічі говорили про потреби місцевої лікарні: необхідність ремонту приміщень, поліпшення якості дров для опалення, забезпечення медикаментами та оновлення обладнання Підбузької РЛ.
Ставилося також питання відкриття додаткової дошкільної групи в НВК, ремонту шкільного фасаду. Низка питань стосувалася школи в с.Сторона. Існує потреба у придбанні нового шкільного автобуса.
Йшлося також про продовження маршруту громадського транспорту, про ремонт дороги Підбуж-Сторона тощо.
В зустрічі взяли участь Підбузький селищний голова Марія Куцір, представники фінансового управління та відділу освіти райдержадміністрації.













