» Інформація » Відбулася зустріч Віталія Скоропада з мешканцями Підбужа і Сторони

Відбулася зустріч Віталія Скоропада з мешканцями Підбужа і Сторони

Автор: admin2 от 6-06-2018, 13:13
 (голосів: 0)

Відбулася зустріч Віталія Скоропада з мешканцями Підбужа і СторониПід час зустрічі першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада з мешканцями населених пунктів Підбузької селищної ради однією з основних тем обговорення була децентралізація. Підбужани переконані, що Підбузька ОТГ має перспективи, і сподіваються, що сусідні села все ж таки підтримають їхню ініціативу.

В контексті реформ у державі йшлося також про монетизацію пільг, про підписання декларацій з лікарями, реалізацію урядової програми “Доступні ліки”. Віталій Скоропад також роз'яснив жителям, наскільки важливою є детінізація зайнятості і легалізація заробітної плати.Відбулася зустріч Віталія Скоропада з мешканцями Підбужа і Сторони Окрім загальних питань, на зустрічі йшлося також про поточні проблеми громади. Учасники зустрічі говорили про потреби місцевої лікарні: необхідність ремонту приміщень, поліпшення якості дров для опалення, забезпечення медикаментами та оновлення обладнання Підбузької РЛ.

Відбулася зустріч Віталія Скоропада з мешканцями Підбужа і СторониСтавилося також питання відкриття додаткової дошкільної групи в НВК, ремонту шкільного фасаду. Низка питань стосувалася школи в с.Сторона. Існує потреба у придбанні нового шкільного автобуса.

Йшлося також про продовження маршруту громадського транспорту, про ремонт дороги Підбуж-Сторона тощо.

В зустрічі взяли участь Підбузький селищний голова Марія Куцір, представники фінансового управління та відділу освіти райдержадміністрації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua