» Інформація » Про підготовку закладів освіти, культури та медицини до осінньо-зимового періоду йшлося на оперативній нараді

Про підготовку закладів освіти, культури та медицини до осінньо-зимового періоду йшлося на оперативній нараді

Автор: admin1 от 30-07-2018, 12:23
 (голосів: 0)

Про підготовку закладів освіти, культури та медицини до осінньо-зимового періоду йшлося на оперативній нарадіСьогодні, 30 липня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада, відбулася оперативна нарада, на якій обговорювалися питання підготовки закладів освіти, культури та медицини до осінньо-зимового періоду. Було доручено керівникам цих структурних підрозділів провести аналіз готовності кожного закладу та доповісти.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Вона передбачає в тому числі і закупівлю меблів, комп’ютерного обладнання, інтерактивних дошок. Про хід проведення закупівель інформував в.о. керівника відділу освіти Тарас Шуст.

На нараді також йшлося також про реалізацію та висвітлення у засобах масової інформації соціального проекту «Рука допомоги».

Т.в.о. начальника відділу культури Василь Кузан повідомив, що завершується відновлення пам’ятника Іванові Франку в Лішні і до 162-ої річниці від дня народження він буде встановлений на своє попереднє місце.

Участь в нараді взяв заступник голови районної ради Володимир Стецівка, він інформував, що на початку серпня відбудеться сесія райради, про точну дату буде повідомлено пізніше.

Про підготовку закладів освіти, культури та медицини до осінньо-зимового періоду йшлося на оперативній нараді

Про підготовку закладів освіти, культури та медицини до осінньо-зимового періоду йшлося на оперативній нараді

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua