» Інформація » Питання співпраці військкомату з перевізниками обговорювались на нараді в РДА

Питання співпраці військкомату з перевізниками обговорювались на нараді в РДА

Автор: admin2 от 1-10-2019, 18:05
 (голосів: 0)

Питання співпраці військкомату з перевізниками обговорювались на нараді в РДАСьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів робочу нараду з перевізниками. У нараді взяв участь військовий комісар Микола Лисак.

Йшлося про сприяння у доставці військовозобов’язаних на строкову військову службу, для проходження навчально польових зборів, участі в мобілізаційній підготовці та територіальної оборони.

За підсумками наради перевізникам доручено щопівроку надавати інформацію військовому комісару про наявність транспортних засобів і техніки, її технічний стан та іншу необхідну інформацію. Військовому комісару рекомендовано сприяти перевізникам в постановці транспортного засобу на військовий облік або зняття з обліку в найкоротший термін. Вирішено також розробити проєкт “Програми сприяння проведенню призову громадян України на строкову військову службу, на військову службу за контрактом та підготовці до мобілізації військовозобов’язаних на території Дрогобицького району” і подати її на розгляд бюджетної комісії районної ради.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua