Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів робочу нараду з перевізниками. У нараді взяв участь військовий комісар Микола Лисак.
Йшлося про сприяння у доставці військовозобов’язаних на строкову військову службу, для проходження навчально польових зборів, участі в мобілізаційній підготовці та територіальної оборони.
За підсумками наради перевізникам доручено щопівроку надавати інформацію військовому комісару про наявність транспортних засобів і техніки, її технічний стан та іншу необхідну інформацію. Військовому комісару рекомендовано сприяти перевізникам в постановці транспортного засобу на військовий облік або зняття з обліку в найкоротший термін. Вирішено також розробити проєкт “Програми сприяння проведенню призову громадян України на строкову військову службу, на військову службу за контрактом та підготовці до мобілізації військовозобов’язаних на території Дрогобицького району” і подати її на розгляд бюджетної комісії районної ради.













