» Інформація » Понад 230 млн гривень - на освіту та медицину області

Понад 230 млн гривень - на освіту та медицину області

Автор: admin1 от 15-08-2018, 11:23
 (голосів: 0)

Понад 230 млн гривень - на освіту та медицину областіЛьвівська область отримала з державного бюджету 164,5 млн грн медичної та 67,4 млн грн освітньої субвенції. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.
Отримані кошти забезпечують першочергові видатки з утримання установ охорони здоров’я, а також виплати заробітної плати педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які забезпечують здобуття учнями повної загальної середньої освіти.
Загалом з початку року з державного бюджету для закладів освіти надійшло 2896,7 млн грн субвенційних коштів, охорони здоров’я - 2637,5 млн гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua