» Інформація » Понад 300 млн грн – на медицину та освіту області

Понад 300 млн грн – на медицину та освіту області

Автор: admin2 от 13-04-2018, 16:34
 (голосів: 0)

Понад 300 млн грн – на медицину та освіту областіЛьвівська область отримала з державного бюджету черговий транш медичної субвенції у сумі 164,9 млн грн та освітньої субвенції -  162,1 млн грн.

Про це повідомили в департаменті фінансів Львівської ОДА.

«Отримані кошти забезпечують першочергові видатки з утримання установ охорони здоров’я, а також виплати заробітної плати педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які забезпечують здобуття учнями повної загальної середньої освіти», - розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Загалом з початку року з державного бюджету для закладів освіти надійшло 1296,8 млн гривень субвенційних коштів, для охорони здоров’я  ─ 1319,6 млн гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua