» Інформація » У День Прапора будівлю Львівської ОДА прикрасять синьо-жовтими стягами

У День Прапора будівлю Львівської ОДА прикрасять синьо-жовтими стягами

Автор: admin1 от 21-08-2018, 10:13
 (голосів: 0)

У День Прапора будівлю Львівської ОДА прикрасять синьо-жовтими стягами23 серпня з нагоди Дня Прапора будівлю облдержадмністрації прикрасять синьо-жовтими стягами довжиною 11 метрів. 
“Запрошуємо мешканців області 23 серпня о 8:30 год прийти до будівлі адміністрації, бо вже о 9 годині ми урочисто підніматимемо прапор. Це відбуватиметься уніфіковано на всій території України. Прапор підніматиме наша чемпіонка Христина Погранична”, - зазначила т.в.о. директора внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.
Також діти даруватимуть військовим листівки, розмальовані власноруч.
Об 11:30 відбудеться віче біля Меморіалу УГА. Об 11:50 год - покладання квітів та запалення лампадок до могил загиблих Героїв АТО на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища. Опісля - покладання квітів та запалення лампадок на могилах героїв, що загинули під час Революції Гідності, генерала С. Кульчицького, полковника А. Соколенка та борців за волю України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища.
Львівська обласна державна адміністрація запрошує мешканців Львівщини та гостей стати частиною грандіозного святкування Дня Державного Прапора.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua