» Інформація » У День Прапора будівлю Львівської ОДА прикрасили синьо-жовтими стягами

У День Прапора будівлю Львівської ОДА прикрасили синьо-жовтими стягами

Автор: admin1 от 23-08-2018, 08:45
 (голосів: 0)

У День Прапора будівлю Львівської ОДА прикрасили синьо-жовтими стягамиСьогодні, 23 серпня, уся країна відзначає державне свято, присвячене одному з її головних символів - Прапору України.
З нагоди свята Львівську обласну державну адміністрацію прикрасили синьо-жовтими стягами.
Відтак, на фасаді будівлі замайоріли два прапори довжиною 11 метрів.
Зазначимо, о 9:00 год біля будівлі адміністрації розпочнеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Право підняти Державний Прапор нададуть Христині Пограничній – чемпіонці Європи з художньої гімнастики, Романові Фараду – учню 11 класу, одному із кращих ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут та Мирославі Федоровій – доньці бійця 24-го батальйону територіальної оборони АЙДАР, який помер 26 серпня 2014 року від тяжкого поранення, отриманого під час збройної сутички під селом Хрящувате.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua