» Інформація » Андрій Шевкенич продовжує об'їзд сіл району

Андрій Шевкенич продовжує об'їзд сіл району

Автор: admin2 от 29-08-2018, 15:50
 (голосів: 0)

Андрій Шевкенич продовжує об'їзд сіл районуСьогодні голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич продовжив об'їзд населених пунктів району. В рамках візиту очільник району проінспектував стан готовності до нового навчального року Доброгостівської та Уличненської шкіл. Андрій Шевкенич оглянув приміщення навчальних закладів, де на завершенні - підготовчі роботи, поспілкувався із Доброгостівським сільським головою Любомиром Пасемком, депутатом районної ради Михайлом Галиком, директорами обох шкіл щодо проблемних питань функціонування закладів освіти.

В Уличному голова райдержадміністрації також ознайомився з ходом реконструкції нежитлової будівлі під дитячий садочок, яка проводиться за кошти від співфінансування з ДФРР, обласного, районного та сільського бюджетів.

В робочій поїздці голови взяв участь керівник апарату РДА Руслан Щерба.

 

 

Андрій Шевкенич продовжує об'їзд сіл району

 

Андрій Шевкенич продовжує об'їзд сіл району

 

Андрій Шевкенич продовжує об'їзд сіл району

 

Андрій Шевкенич продовжує об'їзд сіл району



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua