Сьогодні голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич продовжив об'їзд населених пунктів району. В рамках візиту очільник району проінспектував стан готовності до нового навчального року Доброгостівської та Уличненської шкіл. Андрій Шевкенич оглянув приміщення навчальних закладів, де на завершенні - підготовчі роботи, поспілкувався із Доброгостівським сільським головою Любомиром Пасемком, депутатом районної ради Михайлом Галиком, директорами обох шкіл щодо проблемних питань функціонування закладів освіти.
В Уличному голова райдержадміністрації також ознайомився з ходом реконструкції нежитлової будівлі під дитячий садочок, яка проводиться за кошти від співфінансування з ДФРР, обласного, районного та сільського бюджетів.
В робочій поїздці голови взяв участь керівник апарату РДА Руслан Щерба.













